-
-
[news]Szkolne dni projektowe
[news]EGZAMINY POPRAWKOWE
[news]Drodzy uczniowie
[news]ZDAWALNOŚĆ EGZAMINU MATURALNEGO 2013
[news]Konkurs PAX ET BONUM
[news]Zakończenie roku szkolnego
Liceum Ogólnokształcace
im. Braci Sniadeckich
ul. Partyzantów 4
59-900 Zgorzelec
tel/fax: +48 75 7752512
e-mail: zgorzeleclo@wp.pl
news > Uczniowie z czerwonym paskiem
Uczniowie z czerwonym paskiem

UCZNIOWIE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO
im. BRACI ŚNIADECKICH, KTÓRZY UZYSKALI
ŚWIADECTWO Z CZERWONYM PASKIEM
W ROKU SZKOLNYM 2012/2013



1. Panowicz Michał klasa III A
2. Sroka Katarzyna klasa III B
3. Puciński Paweł klasa III D
4. Sareło Przemysław klasa III D
5. Micińska Urszula klasa III D
6. Brudniak Alicja klasa III D
7. Piasecki Bartosz klasa III E
8. Łężny Ewa klasa III E
9. Kobzik Jakub klasa III E
10. Grzęda Agnieszka klasa III E
11. Łężny Maciej klasa III E
12. Mikołajczyk Wojciech klasa III E
13. Stanojević David klasa III E
14. Szponowski Rafał klasa III E
15. Nastalski Kamil klasa III E
16. Olech Barbara klasa III E
17. Bohonos Joanna klasa III F
18. Szymańska Łucja klasa III F
19. Dudek Ewa klasa III F

20. Sikora Agnieszka klasa II F
21. Korneluk Anna klasa II E
22. Brodniak Paulina klasa II E
23. Chamer Łukasz klasa II E
24. Sajewicz Nikola klasa II E
25. Chaladyn Anna klasa II D
26. Ferens Kornelia klasa II D
27. Czekałowska Michalina klasa II D
28. Mencel Monika klasa II C
29. Stachowska Patrycja klasa II C
30. Sabat Krystian klasa II C
31. Helik Barbara klasa II B
32. Dąbrowska Klaudia klasa II A
33. Wisny Kamila klasa II A

34. Sroka Patrycja klasa I F
35. Krzyszkowski Ernest klasa I E
36. Matkowski Miłosz klasa I E
37. Doroszkiewicz Filip klasa I E
38. Wawrzeła Magdalena klasa I E
39. Błauciak Katarzyna klasa I D
40. Stachura Monika klasa I D
41. Kociełowicz Kinga klasa I D
42. Janeczko Joanna klasa I D
43. Szmigiel Weronika klasa I D
44. Iwaniak Magdalena klasa I D
45. Łężna Katarzyna klasa I D
46. Olejarz Agata klasa I D
47. Lipko Michał klasa I C
48. Zgadzaj Karolina klasa I B
49. Czuchaj Aleksandra klasa I B
50. Wiśniewska Kasjana klasa I B
51. Szałapata Wioletta klasa I B
52. Kołodko Izabela klasa I A
53. Woda Magdalena klasa I A
54. Wojnicz Kamila klasa I A
55. Bekacz Ewa klasa I A


_____________
Autor: Daniel Aniszkiewicz